Montrose Chocolate on Stoke-on-Trentis asuvate perešokolaaditootjate Daniel’s Delights sõsarettevõte, kes on tootnud esmaklassilisi šokolaaditooteid alates 2007. aastast ja meisterdavad hoolikalt kogu meie DANNY’s hullummelset loomingut.Iga Danny ainulaadne toode on välja töötatud tõelise hoolega, kasutades parimat käsitsi korjatud päritoluga Colombia kakaod Luker Chocolate’ist Colombias. Luker Chocolate on üle 113 aasta vana ettevõte, mis lähtub eetilistest ja jätkusuutlikest tõekspidamistest.

Raffolé lõi 1990. aastal Gonzalo Cruz, kes tuli Argentinast Prantsusmaale õppima. Ta otsis oma lemmikut „dulce de lechet“ Prantsusmaal, kuid ei leidnud seda. Ta otsustas hakata tootma seda ja lõi oma kaubamärgi Raffolé. Seetõttu otsustas ta kolida Prantsusmaa kõrgustesse, piirkonda, kus piim ja suhkur on kohalike uhkus. Esmalt kolis ta Vervinsi, seejärel 2006. aastal Sains-Richaumonti. Suurim väljakutse: meie toodetes ei ole kasutatud õli ega veidraid koostisosi määrivate omaduste parandamiseks.

Prantsuse pereettevõttele kuuluv käsitööšokolaaditehas Le Comptoir du Cacao on 20 aastat tootnud puhta päritoluga puhtast kakaovõist peeneid šokolaade, järgides šokolaadimeistrite käsitööoskuste traditsioone. Meie identiteedi aluseks on kvaliteetne toorainevalik, toodete lihtsus, mis juhindub maitseomadustest ja kontseptsiooni autentsusest. Meie tooraine (v.a. kakao) pärineb peaaegu eranditult Prantsusmaalt: pitskrepp Bretagne’st, soolavõikaramell Isignyst, suhkrustatud puuviljad Clermont-Ferrandist, puuviljaželeed Oraisonist, küpsised Bretagne’st, kuivatatud puuviljad Lõuna-Prantsusmaalt, “Petit Beurre“ Nantes’ist, nugatiin Calais’st, nugat Montélimarist jne…

Eleon Gourmet kaubamärk tähistab 100% kvaliteetseid, puhtaid ja looduslikke Kreeka tooteid. Meie tootjad on eranditult väikesed pereettevõtted, kes ikka ise suure armastusega oma tooteid kasvatavad ja toodeteks valmistavad. Üks meie tähtsamaid tooteid on oliiviõlid. Need kuuluvad kõrgeimasse kvaliteediklassi “extra virgin” ja neid kasvatatakse Kreetal Messaras asuvates oliivisaludes. Meie oliiviõlid on ühest sorti (Koroneiki), fenoolirikkad, puuviljase maitse ja madala happesusega.

Enam kui 350 aastat on Arnas Agro asutajad, perekond Arnas, tegelenud põllumajandusega ning andnud edasi oma kogemusi kuni tänaseni. Ühendame oma põllumajanduslikud traditsioonid kaasaegsete tootmistehnoloogiatega, et luua ainulaadseid tooteid. Kasutame sobivaid meetodeid tagamaks, et meie tooted säilitavad oma loomulikkuse. Meie tooted ei sisalda lisaaineid, mis võiksid mõjutada nende kvaliteeti. Meie oliivid ja oliiviõlid pärinevad Egeuse mere piirkonnast, mis on üle maailma tuntud oma oliivide poolest.

Grain Pop on vastutustundliku põllumajandusega toodetud popkorn, mis on toodetud ja töödeldud Prantsusmaal Berrys. Järgmistel õhtutel sõpradega või omaette, ärge kõhelge enam ja maitske maitsvaid Grain Popi tooteid! Olenemata sellest, kas olete rohkem magus või soolane, leidub igaühele midagi! Valimine  jääb teie enda ülesandeks vastavalt oma soovidele. Kasvatame oma maisi viisil, et vähendada selle kasvatamise keskkonnamõju! Otsime popkorni tõelist maitset rohkem kui mahtu! Aastast 2020 on kõik meie maisiterad toodetud HVE (High Environmental Value) sertifitseeritud farmides. See sertifikaat võimaldab minimeerida põllumajandustavade mõju keskkonnale, edendades bioloogilist mitmekesisust, vähendades pestitsiidide kasutamist, ratsionaalset veemajandust ja väetamist.

Grain POP maisi pakutakse Sulle ainulaadses kotis, mis on valmistatud looduslikest kiududest ilma lisanditeta, keemiliste ühendite või plastijääkideta. See kott on poolläbipaistev, mikrolaineahjus kasutatav ja täielikult taaskasutatav. See on esimene looduslik mikrolaineahjus kasutatav kotike naturaalse maisi jaoks.