Patareivabad jalgrattatuled. Ei vaja laadimist, ilma hõõrdumiseta dünamoga.

Näitan kõiki 5 tulemust

Jalgrattatuled (patareivabad) REELIGHT Nova

87.00
NOVA on modulaarne akuvaba rattatulede süsteem, mida saate kombineerida, kuidas soovite. Tulede toiteallikaks on kontaktivaba veljedünamo, mis töötab pöörisvooluga ja ei vaja rattale paigaldatud magneteid.

Jalgrattatuled (patareivabad) REELIGHT RL700

94.00
RL700 seeria on õige valik, kui vajate rattatuld, mis valgustab teed, kus tänavavalgustust on vähe või puudub üldse. See on hõõrdumiseta dünamoga esituli, millel on võimas valgusvihk ja mis valgustab sõiduteed laia valguskoonusega. Magnettoitega rattatuled tähendavad, et akud ei tühjenevad, pole unustatud rattatulesid ega hõõrdumist jalgrattaga sõitmisel – lihtsalt tuled, mis põlevad alati ja on alati ohutud.

Jalgrattatuled (patareivabad) REELIGHT CIO+

54.00
CIO+ rattatuled töötavad oma keskkonnasõbralikul jõul, kasutades hõõrdevaba süsteemi, mis koosneb kahest kodaratele paigaldatud väikesest magnetist ja valgustisse integreeritud generaatorist. Selles täiendatud "+" versioonis on komplektis kaks lisamagnetit lisavõimsuse tagamiseks.

Jalgrattatuled (patareivabad) REELIGHT AMS Light

50.00
AMS-valgustid on meie klassikaliste rummu külge kinnitatavate tulede uus versioon. Disain on minimalistlik ja funktsionaalne, et valgusteid oleks võimalikult lihtne käsitseda. Rattatuled paigaldatakse mõne minutiga väga lihtsa kinnitussüsteemiga. Kui need on paigaldatud, võivad need põlema jääda ja te ei pea kunagi mõtlema oma jalgrattatulede meeldejätmisele või nende uuesti sisse- või väljalülitamisele. Ei sobi ketaspiduritega jalgratastele (vt selle asemel SL200 seeriat)

Jalgrattatuled (patareivabad) REELIGHT SL200

63.00
SL200 seeria on meie klassikalised rummule paigaldatud tuled, mis sobivad ketaspiduritega jalgratastele. SL200 seeria on nutikas magnetiliste jalgrattatulede komplekt ereda selge valgustusega, mis tagab, et jääte liikluses alati silma. See on uusim versioon täiustatud disaini, jõudluse ja optikaga.